Archiwa: Aktualności

Volkswagena up! został wybrany “Światowym Samochodem Roku 2012”. Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez międzynarodowe jury dzisiaj podczas New York International Auto Show.

Tagi: »

W tym roku marka AMG obchodzi swoje czterdzieste piąte urodziny. Z tej okazji producent zaprezentował w Nowym Jorku model SL 65 AMG w specjalnej, limitowanej do 45 egzemplarzy wersji Anniversary.

Tagi:
2012-04-12 :: admin // Aktualności
Jaguar C-X16 bez dachu

To na razie tylko wizja zdolnego grafika, jednak projekt odkrytego, dwumiejscowego Jaguara nowej generacji jest poważnie rozpatrywany przez szefów firmy.

Tagi:

AUDI kontynuuje swój dynamiczny rozwój, dostarczając klientom 346 100 samochodów i osiągając wzrost rzędu 10,8 procent. To najlepszy kwartał w historii firmy.

Tagi:

Infiniti FX przeszło pierwszy facelifting od czasu rozpoczęcia sprzedaży tego modelu w Europie w 2008 roku.

Tagi:

13 kwietnia, tuż po oficjalnym otwarciu targów o godz. 14.00, w hali 3A odbędzie się konferencja prasowa, podczas której polską premierę świętować będzie nowe Audi A3.

Tagi:

Honda Aircraft Company ogłosiła, iż od czasu pierwszego lotu, który odbył się 18 listopada 2011 roku, już trzeci odrzutowiec HondaJet certyfikowany przez Federalną Administrację Lotniczą (FAA) – określany skrótem „F2” – jest poddawany intensywnym badaniom w locie. To istotne wydarzenie przybliża samolot do uzyskania pełnej certyfikacji.

Tagi:
2012-01-19 :: admin // Aktualności
Auris z dieslem od BMW

Nowy Auris będzie pierwszym modelem Toyoty z silnikiem od BMW.

Tagi: »

Firma Mercedes twierdzi, że skonstruowała najoszczędniejszą limuzynę na rynku.

Tagi:

Audi A1 quattro to nie zabawka… To prawdziwa drogowa wyścigówka, która swoimi osiągami zawstydza większość samochodów jeżdżących po drogach.

Tagi:

Tesla przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swojego pierwszego sedana, modelu S. Znamy już wyposażenie i ceny poszczególnych odmian.

Tagi:

Po zaprezentowaniu w Stanach Zjednoczonych modelu Sonic nowej generacji (Aveo w Europie) przyszedł czas na sportową wersję RS, która zadebiutuje podczas styczniowego Detroit Motor Show.

Tagi:

19 grudnia 2011 roku Honda rozpoczęła seryjną produkcję nowego modelu Civic przywracając tym samym prawidłowe funkcjonowanie fabryki Honda of the UK Manufacturing Ltd (HUM) w Swindon. Firma ogłosiła też stworzenie 500 nowych miejsc pracy w celu osiągnięcia zakładanego wzrostu produkcji w 2012 roku.

Tagi:

Chevrolet Europe został uhonorowany nagrodą COMPANYBEST 2011 przez jury złożone z czołowych dziennikarzy motoryzacyjnych z 15 krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Tagi:
2012-01-19 :: admin // Aktualności
Lexus concept – wnętrze

Lexus odsłonił kolejny element nowego koncepcyjnego samochodu – jego wnętrze.

Tagi:

Hyundai rozważa możliwość stworzenia usportowionej odmiany i30, która mogłaby konkurować z szybkimi hatchbackami Opla i Volkswagena.

Tagi:

W związku z rosnącymi cenami oleju napędowego i benzyny, polski oddział Mitsubishi Motors wspólnie z firmą Czakram przygotował specjalną ofertę instalacji gazowych w modelach Colt i Lancer. To rewelacyjna wiadomość – koszt samochodu z taką instalacją wzrasta jedynie o 1900 zł i zamortyzuje się już po przejechaniu 10 000 km.

Tagi:

Volvo pracuje nad pięciodrzwiową odmianą modelu C30, który zadebiutuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Genewie.

Tagi:
2012-01-19 :: admin // Aktualności
Citroen DS1 w 2013 roku

Gama ekskluzywnych modeli DS powiększa się – Citroen pracuje teraz nad wersją DS1.

Tagi:
2012-01-19 :: admin // Aktualności
Saab – final cut

Po okresie wzlotów i upadków Saab ostatecznie zakończy funkcjonowanie. Swedish Automobile, właściciel marki, złożył w poniedziałek 19.12.2011 wniosek o ogłoszenie bankructwa.

Tagi: