CR-V Concept – zapowiedź nowego SUV-a Hondy

Wtorek 26 lipiec 2011 - Kategoria: Aktualności

CR-V Concept - zapowiedź nowego SUV-a HondyHonda opublikowała zdjęcie nowego modelu CR-V Concept, będącego pierwszą oficjalną zapowiedzią kierunku stylistycznego obranego w przypadku całkowicie nowej, czwartej generacji Hondy CR-V, która wejdzie do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych pod koniec roku 2011, a w Europie pojawi się jesienią 2012 roku.

Nowa Honda CR-V Concept wyróżnia się elegancką i odważną stylistyką nadwozia. W porównaniu z poprzednią generacją, model koncepcyjny przyjmuje bardziej agresywny wizerunek przejawiający się w mocniej wyprofilowanych liniach nadwozia oraz odważnym projekcie przedniego pasa. Obniżony przedni zderzak płynnie przechodzi ku górnej części nadwozia, co potwierdza możliwości auta jako typowego SUV-a, natomiast jego projekt umożliwia lepszą integrację z przednim pasem, a jednocześnie usprawnia aerodynamikę. Pionowe tylne światła Hondy CR-V przeniesiono do modelu następnej generacji, przy czym teraz ich kształt jest bardziej trójwymiarowy i lepiej komponuje się z koncepcją nadwozia.

Honda CR-V jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów typu SUV, oferowanym w ponad 160 krajach całego świata. Publiczny debiut nowej Hondy CR-V Concept będzie miał miejsce podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego Orange County w Anaheim w Kalifornii odbywającego się we wrześniu 2011 roku.

Źródło: Honda, informacja Mototarget.pl

Napisz co myślisz

Re: CR-V Concept – zapowiedź nowego SUV-a Hondy

Zaloguj się