Mitsumaniacy zapraszają na dziewiąty zlot

Piątek 29 lipiec 2011 - Kategoria: Aktualności

Mitsumaniacy zapraszają na dziewiąty zlotDziewiąta edycja corocznego zlotu Mitsumaniaków odbędzie się tradycyjnie w ostatni weekend sierpnia (26-28.08.11). Tym razem miłośnicy samochodów Mitsubishi zapraszają do malowniczo położonego ośrodka Wawrzkowizna (http://wawrzkowizna.com.pl ) w centralnej Polsce.

Do uczestnictwa w tegorocznym zlocie zgłosiło się już ponad 500 członków klubu wraz z rodzinami, którzy przybędą tam 330 pojazdami spod znaku Trzech Diamentów. Po raz pierwszy w zlocie wezmą także udział przedstawiciele niemieckich i brytyjskich fanklubów samochodów Mitsubishi.

Jak zwykle w programie spotkania nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych klubowiczów. W czasie trzydniowej imprezy uczestnicy zlotu będą mogli rywalizować w wielu konkurencjach olimpiady Mitsumaniaków – MitsuPiady takich, jak konkurs z wiedzy o samochodach Mitsubishi i Mitsumaniakach, przeciąganie auta na linie, slalom i parkowanie L200 na kopercie, bieg w workach czy sztafeta gokartów rowerowych.  Podczas zlotu będzie można zapoznać się ze wszystkimi modelami z gamy Mitsubishi, które zaprezentuje autoryzowany przedstawiciel tej marki firma Japan Motors. W programie spotkania przewidziano także teatr ognia, wybory Najładniejszego Auta Zlotu, mecz żywych piłkarzyków i ping-ponga oraz sobotnie ognisko, grill i dyskotekę.

Kulminacyjnym i najbardziej widowiskowym punktem programu będzie jednak przejazd kolumny samochodów Mitsubishi drogami wokół Bełchatowa przy asyście policji.

Zlot Mitsumaniaków jest imprezą rodzinną, dlatego dla najmłodszych uczestników zapewniono opiekę animatorów, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, malowanie buziek i konkursy.

IX Zlot Mitsumaniaków wspiera akcję PKP „Bezpieczny Przejazd- Zatrzymaj się i żyj”.

Sponsorami IX Ogólnopolskiego Zlotu Mitsumaniaków są między innymi firmy Japan Motors, Grafix, polski oddział Mitsubishi Motors, a patronat medialny nad imprezą objęła TVP Łodź i  radio Parada w Łodzi.

Klub Mitsumaniaków www.mitsumaniaki.com, który działa od kwietnia 2005 roku, został stworzony dla wszystkich entuzjastów aut spod znaku Trzech Diamentów i zrzesza 2550 członków. W internetowym forum klubu uczestniczy już 20 000 osób.

Na stronie www.mitsumaniaki.com można znaleźć wiele informacji na temat wszystkich dostępnych modeli, zebrać opinie na ich temat, podyskutować na forum z innymi „Mitsumaniakami”. Jednym z ciekawszych projektów klubu jest Mitsumaniaki Assistance, dzięki któremu klubowicze pomagają sobie wzajemnie w razie kłopotów na drogach na terenie całego kraju. Jak piszą założyciele klubu „Mitsumaniaki.com to projekt Miłośników Mitsubishi, który ma za zadanie łączyć, informować, pomagać…” Honorowymi członkami klubu są Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych Maciej Wisławski oraz kierowca rajdowy Mariusz Stec.

Źródło: MMC Car Polska

Tagi:

Napisz co myślisz

Re: Mitsumaniacy zapraszają na dziewiąty zlot

Zaloguj się