Nowy serwis Mitsubishi w Łodzi

Piątek 29 lipiec 2011 - Kategoria: Aktualności

Nowy serwis Mitsubishi w ŁodziW Łodzi otwarto nowy autoryzowany punkt serwisowy firmy Mitsubishi Motors. Stacja o nazwie Satall to firma z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Po otwarciu nowej placówki serwisowej łódzcy klienci mają już do dyspozycji 2 nowoczesne salony Mitsubishi Motors, które świadczą także pełen zakres usług serwisowych.

Firma Satall działa na lokalnym rynku motoryzacyjnym już od 33 lat. Współpraca z Mitsubishi Motors rozpoczęła się w 2007 roku. Dotąd Satall prowadził salon z serwisem przy ulicy Liściastej 104 oraz salon przy ulicy Kolumny 3 a teraz ten ostatni punkt został rozbudowany i świadczy także usługi serwisowe.

Nowy punkt serwisowy o powierzchni niemal 400 m2 jest otwarty od poniedziałku do piątku  w godz. 9:00-17:00. Serwis oferuje stanowisko elektryczne do bieżących  napraw, trzy stanowiska do naprawy mechanicznej – dwa podnośniki  i kanał wraz z linią diagnostyczną, co umożliwia pełną diagnostykę zawieszenia i układu hamulcowego oraz wykonanie geometrii.

Satall zapewnia pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników. Firma współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Nowa placówka spod znaku Trzech Diamentów dysponuje doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej.

Zgodnie ze standardami firmy Mitsubishi Motors stacja Satall dysponuje samochodem zastępczym dla klientów.

Sieć autoryzowanych stacji Mitsubishi Motors w Polsce ulega systematycznej modernizacji. Obecnie składa się ona z  39 przedstawicielstw handlowych i 42 punkty serwisowych, na terenie całego kraju. Łącznie pracuje w tych placówkach ponad 1000 osób odpowiedzialnych za kontakt z klientem oraz zapewniających mu pomoc serwisową.

Źródło: MMC Car Polska

Tagi:

Napisz co myślisz

Re: Nowy serwis Mitsubishi w Łodzi

Zaloguj się