Moto.net.pl - Fisker przedstawia luksusową limuzynę hybrydową!
   Na stronie znajduje się:
   2723 zdjęc oraz 62 filmĂłw.  


  

      Aktualności
      Galerie
      Tuning
      Cars & Girls
      Dziewczyny
      Tapety na pulpit
      Lowrider
      Car Audio
      Drift
      Zloty
      Modele
      4x4
      Video

      Katalog stron
      Strona główna
      Szukaj
      Linki
      Banery i buttony
      Dla webmasterĂłw
      Redakcja
      Ogłoszenia Dębica


Fisker przedstawia luksusową limuzynę hybrydową!


Siedziba Fisker Coachbuild mieści się w południowej Kalifornii. Jej szefem i zarazem głównym projektantem jest Henrik Fisker - twórca przepięknych linii nowego Aston Martina DB9. Kilka lat temu Fisker postanowił budować własne unikatowe auta na indywidualne zamówienie dla tych, których nie cieszą nawet najbardziej luksusowe pojazdy seryjne.

Gama oferowanych obecnie pojazdów z logo Fisker nie jest bogata, za to pozwolić sobie na nie mogą tylko najbogatsi. Firmę założyli dwaj panowie, Duńczyk - Henrik Fisker i Niemiec - Bernhard Koehler. Obaj wcześniej pracowali dla BMW i Forda. Postanowili jednak swoje umiejętności designerskie prezentować pod własnym szyldem. W tym celu stworzyli własne interpretacje dwóch niemieckich aut klasy GT - Mercedesa SL i BMW serii 6.

Od pewnego czasu prasa donosiła o nowym tajnym projekcie zupełnie nowego luksusowego modelu Fisker. Tym opracowanym w całości od podstaw samochodem jest 4-drzwiowa limuzyna Fisker Hybrid Sports Sedan wyposażona w napęd hybrydowy. Przedstawiamy pierwsze oficjalne zdjęcie tego modelu opublikowane dzisiaj przez Fiskera. Luksusowa limuzyna o zapierającej dech w piersiach sylwetce przypominającej nieco koncepcyjnego Chryslera Chronos i projekty Bugatti, powstała we współpracy z Quantum Technologies. Ta amerykańska korporacja jest jednym z liderów technologii przyjaznych środowisku naturalnemu wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym i nie tylko. Na razie nie opublikowano żadnych danych o rodzaju napędu, który zostanie użyty w nowym modelu Fiskera, nie ma tez zdjęć środka pojazdu. Wszystkie te informacje zostaną opublikowane w czasie oficjalnej premiery auta, która nastąpi na styczniowym salonie samochodowym NAIAS w Detroit. Auto kosztować ma mniej, niż 100 tysięcy dolarów i powstawać w ilośći 20 tysięcy egzemplarzy rocznie.

Rozmiar: 59670 bajtów

Źródło: Fisker Coachbuild, Informacja Mototarget

Losowa galeria:
BMW


© Copyright 2002 - 2011 by Moto.net.pl